Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania do wynajęcia Bzianka - Oferty wynajmu mieszkań

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Mieszkanie umeblowane, ul. Malczewskiego

Rzeszów(Bzianka + 9 km)

2 000 zł77 m² 25,97 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

4 niezależne pokoje | 77 m | idealne dla 4 osób | Rzeszów, os. Kmity Do wynajęcia przestronne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 77 m , położone na parterze na osiedlu Kmity.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Drabinianka,Rzeszów(Bzianka + 9 km)

3 500 zł70 m² 50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia 3 -p okojowe mieszkanie o pow. 70 m2 przy ulicy Kwiatkowskiego na osiedlu Drabinianka. Nieruchomość znajduje się na 5 pi ętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł44,80 m² 60,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartamenty Strażacka 2 pokojowe mieszkanie na wynajem | Rzeszów Do wynajęcia nowoczesne, eleganckie mieszkanie o powierzchni 44,8 m , położone na 3. piętrze kameralnego, trzypiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Poniatowskiego

Rzeszów(Bzianka + 9 km)

2 600 zł60 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: rzeszów, ul. Poniatowskiego (ścisłe centrum) Standard: po generalnym remoncie, zaprojektowane przez architekta Dostępność: od zaraz (najem na minimum rok) O apartamencie.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł53,69 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowy, klimatyzowany apartament z widokiem na Żwirownię - 3 pokoje, balkon, garaż Oferuję do wynajęcia nowy, nigdy niezamieszkały, klimatyzowany apartament o powierzchni 53,69 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł60 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:22/24

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o powierzchni 60m2 przy ul.Podwisłocze w Rzeszowie. W skład wchodzą: - salon z aneksem kuchennym w pełni wyposażonym, - sypialnia - łazienka, - 2 garderoby Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

4 600 zł90 m² 51,11 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mint Property ma przyjemność przedstawić Państwu przestronny apartament znajdjący się w nowoczesnym wieżowcu w samym centrum Rzeszowa. Apartament mieści się na pierwszym piętrze wysokiego.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z miejscem parkingowym Tajęcina

Tajęcina(Bzianka + 14 km)

2 800 zł57 m² 49,12 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia mieszkanie o pow. 57 m 2 w Tajęcinie. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze w nowym budynku. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Centrum,Rzeszów(Bzianka + 9 km)

2 600 zł50 m² 52 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu do wynajęcia nowy apartament, wykończony w wysokim standardzie przy al. Kopisto w Rzeszowie (apartamenty Zamkowe).

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie przy ul. Małopolskiej o powierzchni około 50 m2 na parterze niskiego bloku. Mieszkanie to jasna, samodzielna kuchnia, dwie sypialnie, łazienka, balkon. Mieszkanie umeblowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bzianka

Bzianka,podkarpackie

430 zł75 m² 5,73 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia pokój dla jednej lub dwóch osób. Koszt wynajmu 300 pln (za pokój) + media. Kaucja: 200 pln/osobę. Dom jest świeżo po remoncie. Znajdują się w nim trzy pokoje, łazienka.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij